AKTUALITY

Novinky a aktuality

Pomáháme lidem na jižní Moravě

Skupina LAMA ENERGY GROUP a naši zaměstnanci realizovali pomoc na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA lighting. Na začátku byla dobrá myšlenka a na konci byla pomoc potřebným… Někde mezi tím proběhla spousta telefonů a zařizování práce okolo 😊, ale v Hruškách a Mikulčicích už nejsou potmě. Nestálo je to ani korunu a my z toho […]

Zúčastnili jsme se běhu v barvách!

Přestože byl uplynulý rok pro mnoho lidí těžký, opět jsme se přesvědčili o tom, jak moc dokáže být společnost solidární. Od 16. května do 1. června se konal již druhý ročník charitativního běhu v barvách pro malého Přemečka, který od narození trpí vrozeným genetickým onemocněním SMA. Jelikož však celou akci zkomplikovala pandemie koronaviru, běžel se tento […]

Proč se vyplatí naučit se číst v cenách energií a vybrat si českého dodavatele

Většina Čechů mnoho let setrvává ze zvyku u stejného dodavatele energií, protože se nevyzná v jejich cenách a není schopna porovnat různé nabídky od konkurenčních poskytovatelů. Zrovna komodita elektrická energie patří k těm položkám rodinného rozpočtu, které v čase kontinuálně rostou, a proto se vyplatí udělat si vlastní průzkum a případně zvážit změnu dodavatele. V odběrech elektřiny navíc nemusíte […]

Vítáme v GASu klienty společnosti Feel Ecoenergy

Dovolujeme si Vás informovat, že na základě prodeje části závodu pod značkou Feel Ecoenergy společnosti Gas International s.r.o. se společnost Gas International s.r.o. (IČO 29028299) stává od 1.6.2021 Vaším novým dodavatelem energií.

O LAMA ENERGY GROUP

Jsme součástí mezinárodního energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa, zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí a působí ve střední Evropě, Severní Americe a Asii.

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama petrolama

Společnost se převážně zaměřuje na obchodování se surovou ropou v USA a Kanadě.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

lama investments mongolia

Hlavní zaměření spolnečnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.