AKTUALITY

Omlouváme se za dočasně vytíženou zákaznickou linku

Velice nás těší Váš zájem o naše služby a tímto Vás prosíme o trpělivost. Naše telefonní linka je kvůli aktuálnímu vývoji na trhu energií a společnostem ukončujícím dodávky energií vytížená více než obvykle. Pokud je naše telefonní linka nedostupná, kontaktujte nás prosím na mailovou adresu – info@gasint.cz nebo nám zanechte vyplněný formulář s poptávkou o naše služby ZDE.

Velice nám je líto zákazníků padlých dodavatelů energií. Jsme připraveni se o všechny zájemce o naše služby postarat.

Team GAS international

Zpět na výpis aktualit

O LAMA ENERGY GROUP

Jsme součástí mezinárodního energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa, zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí a působí ve střední Evropě, Severní Americe a Asii.

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama petrolama

Společnost se převážně zaměřuje na obchodování se surovou ropou v USA a Kanadě.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

lama investments mongolia

Hlavní zaměření spolnečnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.