AKTUALITY

Vítáme v GASu klienty společnosti Feel Ecoenergy

Dovolujeme si Vás informovat, že na základě prodeje části závodu pod značkou Feel Ecoenergy společnosti Gas International s.r.o. se společnost Gas International s.r.o. (IČO 29028299) stává od 1.6.2021 Vaším novým dodavatelem energií.

Společnost Fosfa a.s. (IČO 00152901), Váš původní dodavatel energií si dovoluje poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci a přeje Vám hodně zdraví a spokojenosti.

Obchodní společnost Gas International s.r.o. patří do silné české energetické skupiny LAMA ENERGY GROUP (www.lamagroup.cz), která jako první společnost v České republice započala těžbu zemního plynu na jižní Moravě, dodává teplo z vlastních tepláren a která si zakládá na korektním a férovém jednání se zákazníky, kteří celkem představují více než 100 000 odběrných míst v dodávkách elektřiny a plynu.

V rámci skupiny zajistíme také instalaci solárních elektráren (LAMA solar), či vyřešíme úsporné osvětlení (Lama lighting), jelikož zastáváme názor, že nejlevnější energie je ta, kterou nespotřebujete. Naše skupina má přesah i mimo energetiku a prostřednictvím společnosti Telly zajistím také televizní, internetové a mobilní služby.

Vaše stávající smlouva přechází na nového dodavatele Gas International s.r.o. podle § 2175 zákona 89/2012 Sbírky kde z právního pohledu nedochází ke změně dodavatele a Gas International s.r.o. přejímá závazky, pohledávky, práva a povinnosti společnosti Fosfa a.s. ve vztahu k Vám.
Rovněž nedojde k mimořádným odečtům a současný předpis záloh zůstává beze změn. Řádné odečty proběhnou ve stejných termínech jako v minulých letech stejně jako řádná vyúčtování.

Přestože budete mít nového dodavatele energií, tak nemusíte podnikat žádné kroky, jelikož Vaše stávající smlouvy zůstávají v platnosti, a bez jakékoliv změny zůstávají sjednané ceny, číslo bankovního účtu a variabilní symbol pro platby, jakož i sjednaná doba trvání smlouvy.

Případné dotazy jsme připraveni Vám zodpovědět na zákaznické lince Gas International s.r.o. 533 427 300 v pracovní dny od 8.00 – 18.00 hodiny, nebo nás můžete se svým dotazem kontaktovat na e-mailové adrese info@gasint.cz.

Věříme, že toto oznámení přijmete s pochopením a my uděláme vše proto, abyste byli spokojeni s našimi službami.

Zpět na výpis aktualit

O LAMA ENERGY GROUP

Jsme součástí mezinárodního energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa, zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí a působí ve střední Evropě, Severní Americe a Asii.

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama petrolama

Společnost se převážně zaměřuje na obchodování se surovou ropou v USA a Kanadě.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

lama investments mongolia

Hlavní zaměření spolnečnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.