Infolinka : 533 427 300

Člen skupiny LAMA energy group

Gas International - váš dodavatel
zemního plynu a elektřiny

Nabízíme nejvýhodnější ceny energií

Mám zájem o změnu dodavatele

Zemní plyn

Mám zájem o změnu dodavatele

Elektrická energie

Změňte svého dodavatele energií
s námi vždy získáte něco navíc

Gas International je členem silné energetické skupiny Lama Energy Group, která dodává energie desítkám tisíc českých domácností. Ušetřete s námi na zemním plynu a elektřině a navíc získejte všechny výhody, které jsme pro naše zákazníky - tedy vás - připravili. A není toho opravdu málo. Vyberte si kupříkladu neomezený tarif (volání i SMS) od Lama Mobil jen za 299 Kč, výhody satelitní televize Telly či plynový kotel v ceně plynu. Navíc neusínáme na vavřínech, takže se na další bonusy můžete těšit.

 

Chci více informací

 

A na co všechno se u nás můžete těšit?

Volejte s námi neomezeně jen za 299 Kč měsíčně.
Pouze jako bonus pro naše zákazníky.

Plynový kotel s financováním od Gas International

Potřebujete nový plynový kotel, ale nechcete utrácet vaše peníze? Nevadí. My pro vás nový plynový kotel zajistíme. Bez přímé platby, s financováním od nás. Chtějte více informací.

Kdo jsme?

 

Jsme Gas International, ryze česká společnost (člen silné skupiny Lama Energy Group), která si opravdu váží všech svých zákazníků. U nás si můžete být jisti, že získáte přehled nad tím, kolik utrácíte za energie. Šetřit můžete jak na výdajích za plyn, tak samozřejmě i na výdajích za elektřinu. Jsme firma s lidskou tváří, férovou cenou a hlavně výjimečnými službami, které vám ulehčí starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti. Využijte našich revolučních produktů, pomocí kterých ušetříte i desítky tisíc.

Chci českého dodavatele energií

Nepropásněte šanci na skvělou příležitost,
získejte všechny výhody našich zákazníků

Chci znát neveřejnou nabídku