Infolinka : 533 427 300

NOVÝ PLYNOVÝ KOTEL

bez zbytečného navýšení ceny a bez nutnosti hotovosti

Netopte starým kotlem, vyměňte si ho ještě dnes

Díky spojení energetické společnosti Gas International a montážní společnosti Hodr Servis s.r.o. vznikla šance pro všechny obyvatele Pardubického kraje získat plynový kotel. Můžete tak vyměnit svůj starý plynový kotel za nový. Výměna plynového kotle trvá jeden pracovní den. Obě společnosti - Gas International i HODR Servis jsou garancí, že se nejedná o žádné nováčky na trhu. Rozhodně si buďte jistí, že splní, co slíbí.

V nabídce je několik plynových kotlů Immergas. Jednoduše si buď kotel vyberete podle svých potřeb, nebo vám pomohou odborníci ze společnosti Hodr Servis s.r.o., kteří plynové kotle montují už 25 let. O jejich odbornosti tak nemohou být pochyby. Na plynové kotle z jejich nabídky pak máte záruku 5 let. Společnost Hodr Servis s.r.o. samozřejmě také nabízí servis těchto značkových kotlů a v případě poruchy v topné sezóně je zaručen výjezd technika do 24 hod. Kotel je pojištěn proti škodě do 5 miliónů Kč.

Jednoduchý přehled ceny kotle 
Cena plynového kondenzačního kotle35 350 Kč / bez DPH
Platba předem0 Kč
Měsíční splátka713 Kč
Délka splácení60 měsíců
Celkem zaplatíte42 780 Kč i s DPH

Na všechny naše plynové kotle Immergas získáte 5 letou záruku a samozřejmě i servis po celou dobu, kdy budete kotel využívat.

Nezávazně poptat kotel

Vyřiďte vše z pohodlí vašeho domova

Pro nový kotel nemusíte nikam chodit, vše lze zařídit z pohodlí vašeho domova. Stačí vyplnit vaše kontaktní údaje a my se s vámi již spojíme.

Vyměňte starý kotel za nový

Kvůli starému plynovému kotli utrácíte opravdu zbytečně mnoho, díky naší nové akci PLYNOVÝ KOTEL V CENĚ PLYNU získáte jistotu, že určitě ušetříte na plynu až 25% oproti současnému stavu

Nový plynový kotel vám zajistí úsporu až 25% ze současných nákladů

Nejdůležitější je, že díky novému plynovému kotli ušetříte až 25 % z částky, kterou za plyn nyní platíte. Staré kotle mají mnohem větší spotřebu a to poznáte na každé faktuře za plyn. Vyberte si mnohem výkonnější plynový kotel, který ušetří Vaše peníze. Úspora na sebe nenechá dlouho čekat, protože s novým kotlem dostanete i výhodnou cenu plynu.

Montáž a servis zajišťuje společnost Hodr Servis s.r.o. - firma, která již 25 let montuje plynové kotle. Mluví za ní obrovská zkušenost a dlouhá řada spokojených zákazníků.

Plynové kotle dodává společnost Immergas, která patří mezi největší světové výrobce nástěnných kotlů. Vyberte si kvalitní plynový kotel, který vám opravdu ušetří peníze.

Výměna starého kotle za nový proběhne zcela bez problémů

Montáž a servis plynových kotlů Immergas zajišťuje společnost HODR servis s.r.o. ze Starého Hradiště, která vám zajistí nejen skvělé servisní zázemí, ale i GARANCI havarijní služby. Samozřejmě vám pomůžeme s výběrem konkrétního kotle. Vše navrhneme a doporučíme nejlepší řešení.

Starý plynový kotel

Starý plynový kotel, který má obrovskou spotřebu. Utrácíte za plyn mnohem více, než-li je nutné. A to naprosto zbytečně. Jeho výměnou opravdu zaručeně ušetříte mnohem více, než jste si doposud mysleli. Na to vám můžeme dát slovo.

Nový plynový kotel

S novým plynovým kotlem Immergas získáte kvalitního pomocníka a především ušetříte na zbytečných výdajích. Vyberte si v ceně plynu nový plynový kotel Immergas a máte jistotu, že již za plyn nebudete utrácet zbytečně mnoho.

Stačí pouze vyplnit nezávazný kontaktní formulář

... a těšit se na nový kotel

Vyplnit formulář