Infolinka : 533 427 300

O nás ...

Působíme v ČR již od roku 2010. Na český trh jsme mohli vstoupit až po výrazné liberalizaci trhu, která proběhla v roce 2007. Byli jsme jednou z prvních firem, které začaly prodávat energie na volném trhu. Vybudovali jsme síť kamenných poboček, postupně získávali důvěru zákazníků a formovali portfolio produktů. V současné době Gas International zaměstnává na plný úvazek na dvacet stálých zaměstnanců a poskytuje energie téměř 6.000 spokojených klientů.

Jsme držitelem licence Energetického regulačního úřadu pro podnikání v oblasti dodávek zemního plynu. Nyní dodáváme plyn nejen drobným odběratelům, ale také těm větším. Ve středu naší pozornosti však vždy zůstanou domácnosti a drobní podnikatelé.

Proč zvolit nás jako svého dodavatele energií?

 • jsme ryze česká firma
 • působíme na trhu již dostatečně dlouhou dobu, na to abychom vám dokázali poskytnout nejen výhodné ceny, ale i dokonalý servis a další služby
 • díky tomu, že jsme malá firma, vám zajistíme osobní a individuální přístup

Jaká je naše vize?

Jsme si vědomi, že kvalita služeb menších společností nedosahuje 100 %. A i my se musíme stále zlepšovat a inovovat. V roce 2015 jsme investovali do nových informačních systémů, abychom zamezili chybovosti lidské práce. Naším hlavním pilířem je osobní nadstandardní péče o zákazníky, tvorba produktů na míru a další rozšiřování speciálních bonusových programů. Jsme menší firma a proto chceme pomáhat zejména přímým koncovým zákazníkům - rodinám, ale i firmám, které to vidí stejně jako my.

 

Kontaktujte nás

 • 1

  Kontaktujte nás

 • 2

  Navrhneme vám ideální řešení a dohodneme další postup

 • 3

  Pošleme vám veškeré informace

 • 4

  Vytvoříme nejlepší řešení

Potřebujete pomoci?

kontaktujte nás na zákaznické lince

+420 533 427 300