O nás

Něco málo o nás

Energetika a teplárenství

Obsluhujeme stovky zákazníků v oblasti obchodu, průmyslu a služeb – od nemocnic a městských úřadů až po teplárny a velké podniky. Vždy uplatňujeme individuální přístup, protože jedině tak dokážeme plně uspokojit potřeby širokého spektra našich odběratelů zemního plynu a elektřiny. Tyto komodity dodáváme i domácnostem.

Těžba ropy a plynu

Těžba zemního plynu a vlastní zemní plyn představuje významnou část našich dodávek zákazníkům LAMA energy. Jsme jedním ze dvou subjektů na českém trhu, který dodává zákazníkům vlastní komoditu vytěženou v ČR.

Telekomunikace a nová média

Poskytujeme služby placeného TV vysílání přes internet (OTT) a satelit (DTH), pevného internetového připojení, virtuálního mobilního operátora a pevné linky VoIP.

Geologický průzkum

Známe dokonale podmínky pro těžbu zemního plynu a ropy z ložisek v geologicky náročném regionu jižní Moravy.

Průmyslová výroba

Zabýváme se průmyslovou výrobou polykarbonátových kabin pro vysokozdvižné vozíky a terénní čtyřkolky.

Obchod s ropnými komoditami

Dodáváme ropné produkty firmám v regionech střední a západní Evropy, Kanady a USA. V rámci LAMA ENERGY GROUP se obchodováním s ropnými produkty zabývají firmy Petr Lamich – LAMA, LAMA TRADE a PETROLAMA ENERGY CANADA.

Energeticky úsporná řešení

Dodáváme inovativní energeticky úsporná řešení, která spoří energie, provozní náklady a snižují CO2. Postavíme Vám Váš vlastní zdroj elektrické energie.

O LAMA ENERGY GROUP

Jsme součástí mezinárodního energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa, zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí a působí ve střední Evropě, Severní Americe a Asii.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama petrolama

Společnost se převážně zaměřuje na obchodování se surovou ropou v USA a Kanadě.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

lama investments mongolia

Hlavní zaměření společnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.

Společnost Gas International s.r.o., IČ: 29028299, se sídlem Plzeňská 1270/97, 150 00 Praha – 5 Košíře, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 161110 je členem koncernu LAMA ENERGY GROUP řízeného společností LAMA ENERGY GROUP a.s., IČ: 64086259, se sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 23653. Více na lamagroup.cz