Infolinka : 533 427 300

Plynový kotel s financováním od Gas International

Už 216 českých rodin má nový plynový kotel v ceně plynu, přidáte se k nim i vy?

Na kotlíkové dotaci spolupracujeme s

Montáž a servis zajišťuje společnost Hodr Servis s.r.o. - firma, která již 25 let montuje plynové kotle. Mluví za ní obrovská zkušenost a dlouhá řada spokojených zákazníků.

Plynové kotle dodává společnost Immergas, která patří mezi největší světové výrobce nástěnných kotlů. Vyberte si kvalitní plynový kotel, který vám opravdu ušetří peníze.

Na všechny naše plynové kotle Immergas získáte 5 letou záruku a samozřejmě i servis po celou dobu, kdy budete kotel využívat.

Nezávazně poptat kotel

Získat kotlíkovou dotaci od nás je opravdu snadné

Neutrácejte za plyn více, než musíte. Díky naší revoluční kotlíkové akci můžete na plynu konečně ušetřit nemalé peníze.

Vyměňte starý kotel za nový

Kvůli starému plynovému kotli utrácíte opravdu zbytečně mnoho, díky naší nové akci PLYNOVÝ KOTEL V CENĚ PLYNU získáte jistotu, že určitě ušetříte na plynu minimálně 30% oproti současnému stavu

Právě díky novému kotli ušetříte na výdajích za plyn průměrně 30% z částky, kterou nyní platíte.

0Ks
žádostí celkem
0
zákazníků získalo ZDARMA kotel
0
průměrná úspora každého zákazníka na plynovém kotli

Výměna starého kotle za nový proběhne zcela bez problémů

Montáž a servis plynových kotlů Immergas zajišťuje společnost HODR servis s.r.o. ze Starého Hradiště, která vám zajistí nejen skvělé servisní zázemí, ale i GARANCI havarijní služby. Samozřejmě vám pomůžeme s výběrem konkrétního kotle. Vše navrhneme a doporučíme nejlepší řešení.

Starý plynový kotel

Starý plynový kotel, který má obrovskou spotřebu. Utrácíte za plyn mnohem více, než-li je nutné. A to naprosto zbytečně. Jeho výměnou opravdu zaručeně ušetříte mnohem více, než jste si doposud mysleli. Na to vám můžeme dát slovo.

Nový plynový kotel

S novým plynovým kotlem Immergas získáte kvalitního pomocníka a především ušetříte na zbytečných výdajích. Vyberte si v ceně plynu nový plynový kotel Immergas a máte jistotu, že již za plyn nebudete utrácet zbytečně mnoho.

Stačí pouze vyplnit nezávazný kontaktní formulář

... a těšit se na nový kotel

Vyplnit formulář